چگونه در کیش خوش بگذرانیم . برای لذت بردن از اقامتتون در جزیره بهتره قبل از سفر اطلاعاتی راجب به تفریحات کیش جمع آوری کنید تا بتونید بهترین استفاده را از تعطیلاتان بکنید. در این مقاله به معرفی برخی از تفریحات کیش خواهیم پرداخت .با دیدن کردن از پارک دلفین ها خاطره زیبایی داشته باشید

با توجه به قرارگیری جزیره کیش در منطقه آزاد و در میان آبهای گرم خلیج فارس و دسترسی به بازارهای آزاد کشورهای حاشیه دارای مراکز تجاری بزرگ  و همچنین شمار زیادی از تفریحات جهت خوش گذرانی شما در طی مدت اقامتان در این جزیره میباشد.

از تفریحات کیش میتوان به موزه کیش , آکواریوم کیش , ساحل کیش دختر , اسکله بزرگ تفریحی , شهربازی کیش  , اجاره مازراتی در کیش و اجاره خودرو نام برد.تخفیف تفریحات کیش مانند تخفیف قیمت بلیط آکواریوم کیش در فصل های مختلف متفاوت است بنابراین مطمئن ترین راه جهت دریافت اطلاعات در مورد جاهای دیدنی کیش با قیمت بهتر است با ما تماس بگیرید در این مطلب سعی نمودیم برخی از جاههای دیدنی کیش همراه با عکس را برای شما تهیه نمودیم.در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و دریافت اطلاعات مربوط در هر زمان میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا بصورت آلاین سوالات خود را با ما مطرح نمایید.

 

موزه کیش

موزه کیش

 

آکواریوم کیش

آکواریوم کیش

 

ساحل کیش دختر

ساحل کیش دختر

 

اسکله بزرگ تفریحی

اسکله بزرگ تفریحی

 

شهربازی کیش

شهربازی کیش

 

اطلاعات تماس جهت اجاره خودرو در کیش
09125931315 - 09391514565