کمپانی مازراتی یکی دیگر از خودرو سازان لوکس ایتالیایی است که در تاریخ اول دسامبر 1914 در بولونیا تاسیس شد.از القاب این خودرو میتوان به لوکس،ورزشی و استایل منحصر بفرد آن نام برد و ماموریت این برند ساخت خودروهای فوق العاده لوکس با سبک بینظیر ایتالیایی به همراه محیط کابین سفارشی و امضای آن صدای بینظیر موتور این خودرو میتوان اشاره نمود.

دفتر مرکزی این کمپانی در حال حاضر در مودنا قرار دارد و نماد این شرکت نیزه سه سر میباشد . این خودرو متعلق به کمپانی خودروسازی فیات کرایسلر (FCA) ایتالیا و در حال حاضر متعلق به اسپانیا میباشد . مازراتی در ابتدا با فراری SPA همراه بود که آن نیز متعلق به  کمپانی فیات کرایسلر میباشد اما اخیرا این خودرو بخشی از گروه ماشین های ورزشی از جمله آلفا رومئو و Abarth تبدیل شده است. در می ۲۰۱۴ با توجه به برنامه های بلند پروازانه این خودرو ساز یک رکورد فروش بیش از ۳۰۰۰ دستگاه را ثبت نمود و آن باعث شد تا این شرکت تولید مدلهای Quattroporte و Ghibli را افزایش دهد.Maserati GranTurismo، GranTurismo Convertible، علاوه بر Ghibli و Quattroporte، Maserati GranTurismo را ارائه می دهد و تایید کرده است که Maserati Levante، اولین Maserati SUV در سال 2016، و Maserati Alfieri جدید 2 + 2 در سال 2016 ارائه خواهد شد.

با ورود دو دستگاه مازراتی به جزیره کیش ، کیش رنتالز کار امکان اجاره مازراتی در کیش را برای مشتریان گرامی خود فراهم نموده و همینک میتوانید از سواری با مازراتی  گیبلی Maserati Ghibli و مازراتی کوآتاپوتر Maserati Quattroporte در جزیره کیش لذت ببرید . این خودروها به ترتیب دارای توان خروجی موتور به قدرت ۳۴۵ و ۴۰۴ اسب بخار ، گشتاور ۳۶۹ و ۴۰۶ تورک ، حجم موتور ۳۰۰۰ سی سی و شتاب صفر تا یکصد کیلومتر ۵ و ۵.۵ ثانیه میباشند . همینک این خودروها جهت اجاره ماشین در کیش موجود بوده و با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت و یا تماس با شماره موبایل ۰۹۱۲۵۹۳۱۳۱۵ میتوانید اطلاعات مربوط به قیمت و روزهای مورد نظر خودتان را دریافت نمایید ، ما و کلیه همکارانمان در این مجموعه میکوشیم تا با مهیا نمودن بروزترین خودروهای دنیا لذت تجربه سواری با بهترین سوپرخودروهای جهان را برای شما فراهم نماییم .

 

 

مازراتی گیبلی

مازراتی گیبلی

 

 

مازراتی کوآتاپوتر

مازراتی کوآتاپوتر

 

مازراتی SUV لوانته

مازراتی لوانته
اطلاعات تماس جهت اجاره خودرو در کیش
09125931315 - 09391514565