اجاره ماشين كيش یکی از پرطرفدارترین تفریحات در جزیره کیش میباشد . با فرارسیدن عید نوروز سالانه تعدادی زیادی از هموطنان جهت گذراندن ایام تعطیلات از اقصی نقاط کشور به این جزیره زیبا در خلیج فارس عزیمت مینمایند . با توجه به اینکه این جزیره جزو مناطق آزاد کشور میباشد ورود خودروهای خارجی به این جزیره آزاد میباشد .

از تفریحات جزیره کیش میتوان به تفریحات آبی همچون جت اسکی ، اسکی رو آب ، قایق تفریحی و یا تفریحات هوایی همچون جایرو کوپتر بر فراز جزیره نام برد . تعداد زیادی رستوران در جزیره وجود دارد که میتوانید در طول اقامت خود از آنها لذت ببرید و مهتمرین این مطالب خرید میباشد که با وجود تعداد بسیار زیاد مراکز خرید کلیه نیازهای شما برطرف خواهد گردید . اولین موضوع که نظر هرکسی در اینجا بخود جلب میکند حضور خودروهای رنگارنگ و مدلهای متنوع اتومبیل در جزیره میباشد . شورلت کوروت ، کامارو ، فورد موستانگ ، دوج چارجر ، کادیلاک CTS ، مازراتی و انواع اتومبیلهای که شاید به ندرت در شهرهای ایران دیده شوند.

جالب توجه است که به لطف شرکتهای اجاره اتومبیل در کیش تعدادی زیادی از این خودروها جهت کرایه در کیش مهیا گشته است و شما براحتی با پرداخت مبالغی متناسب میتوانید از سواری با این خودروهای بینظیر لذت ببرید و تجربه رانندگی با یک خودروی اسپرت روز دنیا را تجربه نمایید . شرایط رنت کار در کیش سخت نیست ، اول از همه باید دارای گواهینامه معتبر باشد ، عموما مبلغی بابت تضمین از شما بصورت چک دریافت خواهند نموند که در صورت عدم جریمه شدن خودرو یا تصادف پس از پایان دوره اجاره به شما عودت داده میشود و فرم قراردادی که بین شما و شرکت اجاره دهنده امضا میگردد و در پایان مبلغ روزانه اجاره خودرو که عموما بصورت توافقی و قبل از تحویل خودرو به شما گفته خواهد شد .

در پایان شرایط آسان اجاره ، تنوع زیاد خودرو و جاده های زیبای کیش ، اجاره ماشین کیش را به یکی از جذابیت های توریستی این جزیره تبدیل نموده که در طول اقامتتان در جزیره میتوانید از آن لذت ببرید . کیش رنتالزکار سعی نموده با جمع آوری برخی از بهترین های رنت کار کیش قبل از سفر شما ، اطلاعات لازم در این زیمنه را به شما ارائه نماید تا بدون مشکل قبل از سفر آنها را بررسی نموده و با اطلاعات کافی اقدام به اجاره خودرو نمایید.

 

 

پیست اتومبیل رانی در کیش

پیست اتومبیل رانی در کیش

 

 

سافاری کیش

سافاری کیش

 

 

باگی

باگی

اطلاعات تماس جهت اجاره خودرو در کیش
09125931315 - 09391514565