کمپانی لامبورگینی توسط فروچیو لامبورگینی در سال ۱۹۶۳ در کشور ایتالیا تاسیس گردید . این کمپانی با نماد گاو خشمگین در ابتدا به تولید تراکتورهای کشاورزی و سیستم های تهویه هوا مشغول بود بطوری که در اواسط دهه پنجاه میلادی بزرگترین تولید کننده تراکتور در کشور ایتالیا بود .

 لامبورگینی سالها بعد به علت علاقه موسس این شرکت به خودروهای سوپر اسپرت به یکی از مطرح ترین خودروسازان در زمینه تولید خودروهای اسپرت در دنیا تبدیل گشت و ابر خودروهایی همچون لامبورگینی ۳۵۰ جی تی ، ۴۰۰ جی تی ، میورا ، ایسلرو ، اسپادا ، جارما ، کونتاش ، اوراکو ، سیلوت ، جالپا ، ال ام ۲۰۰ ، دیابلو ،مورچه لاگو ، گالاردو ، اونتادور ، وننو و اوراکان به علاقه مندان خودروهای فوق سریع را به دنیا معرفی کرد و در صدر این گروه از خودروسازان قرار گرفت . این کمپانی بعدها توسط گروه فولکس واگن خریداری گردید و در زیر مجموعه شرکت آئودی به فعالیت خود ادامه داد . در حال حاضر این شرکت تحت مدیریت آئودی در خط تولید خود مدلهای اونتادور ، سستو المنتو ، اوراکان و وننو را تولید میکند.

در سالهای اخیر با بازگشائی مرزهای کشورمون به روی خودروهای خارجی گهگاه شاهد حضور برخی از تولیدات این کمپانی در کشورمان هستیم بطوریکه در حال حاضر چهار الی پنج دستگاه از این خودرو در شهر تهران و دو دستگاه در جزیره کیش موجود میباشد که از مدل مطرح این کمپانی یعنی گالاردو و اونتادور میباشند . گالاردو با بهره گیری از پیشرانه ۵۷۰ اسب بخاری قابلیت رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را تنها در ۳.۴ ثانیه داراست . امیدواری هستیم در سالهای آتی مدلهای بیشتری از این خودروساز را در کشور مشاهده نماییم . در حال حاضر اطلاعات صحیحی در ارتباط با اجاره لامبورگینی در کیش در دسترس نمیباشد ولی به محض دریافت مجوز از مالک این خودرو ، این خودرو جهت اجاره در بخش اجاره ماشین در کیش این وبسایت به همراه سایر اطلاعات مربوطه درج خواهد گردید و در اختیار شما قرار خواهد گرفت .  در صورت تمایل به دریافت اخبار آخرین خودروهای افزوده شده به سایت با ثبت نام در بخش کاربران از اخبار لحظه ای خودرو ها و اجاره ماشین کیش کسب اطلاع نمایید.

 

 

لامبورگینی هوراکان

لامبورگینی هوراکان

لامبورگینی اونتادورلامبورگینی اونتادور

خودروی سوپر اسپرت لامبورگینی

اجاره لامبورگینی

اطلاعات تماس جهت اجاره خودرو در کیش
09125931315 - 09391514565