چگونه در کیش خوش بگذرانیم

چگونه در کیش خوش بگذرانیم . برای لذت بردن از اقامتتون در جزیره بهتره قبل از سفر اطلاعاتی راجب به تفریحات کیش جمع آوری کنید تا بتونید بهترین استفاده را از تعطیلاتان بکنید. در این مقاله به معرفی برخی از تفریحات کیش خواهیم پرداخت .با دیدن کردن از پارک دلفین ها خاطره زیبایی داشته باشید

اجاره ماشين بدون راننده

اجاره ماشين بدون راننده ، در صورت تمایل میتوانید پس از ارسال درخواست رزرو با هماهمنگی با شرکت اجاره دهنده خودرو را در فرودگاه یا محل اقامت خود تحویل بگیرید همچنین در هنگام بازگشت در محل دلخواه خودرو را به شرکت بازگردانید .

نمونه قرارداد اجاره ماشین در کیش

نمونه قرارداد اجاره ماشین در کیش به صورت زیر میباشد که در هنگام اجاره اتومبیل در کیش فیمابین شرکت رنت کار و شخص اجاره گیرنده امضا خواهد گشت . توجه داشته باشید شرکت اجاره دهنده خودرو حتما جز مجمع رنت کار کیش باشد. جهت مشاهده مدارک لازم جهت اجاره ماشین در کیش کلیک نمایید .

مدارک لازم جهت اجاره ماشین در کیش

مدارک لازم جهت اجاره ماشین در کیش به شرح زیر میباشد:

اگر قصد اجاره خودرو در جزیره زیبای کیش را دارید بخاطر داشته باشید مدارک مورد نیاز را حتما به همراه داشته باشید.

اجاره ماشين كيش

اجاره ماشين كيش یکی از پرطرفدارترین تفریحات در جزیره کیش میباشد . با فرارسیدن عید نوروز سالانه تعدادی زیادی از هموطنان جهت گذراندن ایام تعطیلات از اقصی نقاط کشور به این جزیره زیبا در خلیج فارس عزیمت مینمایند . با توجه به اینکه این جزیره جزو مناطق آزاد کشور میباشد ورود خودروهای خارجی به این جزیره آزاد میباشد .

اجاره لامبورگینی در کیش

کمپانی لامبورگینی توسط فروچیو لامبورگینی در سال ۱۹۶۳ در کشور ایتالیا تاسیس گردید . این کمپانی با نماد گاو خشمگین در ابتدا به تولید تراکتورهای کشاورزی و سیستم های تهویه هوا مشغول بود بطوری که در اواسط دهه پنجاه میلادی بزرگترین تولید کننده تراکتور در کشور ایتالیا بود .

اجاره مازراتی در کیش

کمپانی مازراتی یکی دیگر از خودرو سازان لوکس ایتالیایی است که در تاریخ اول دسامبر 1914 در بولونیا تاسیس شد.از القاب این خودرو میتوان به لوکس،ورزشی و استایل منحصر بفرد آن نام برد و ماموریت این برند ساخت خودروهای فوق العاده لوکس با سبک بینظیر ایتالیایی به همراه محیط کابین سفارشی و امضای آن صدای بینظیر موتور این خودرو میتوان اشاره نمود.